Strona domowa > > Najlepsze kredyty konsolidacyjne.

Najlepsze kredyty konsolidacyjne.

Kredyt konsolidacyjny ma za zadanie pomoc kredytobiorcy w spłaceniu innych kredytów, które zwykle są od niego droższe. Mogą być to kredyty gotówkowe, samochodowe, czy też ratalne. Dzięki kredytom konsolidacyjnym mamy możliwość pozbycia się naprawdę drogiego zobowiązania. Dzięki kredytom konsolidacyjnym mamy możliwość w znaczący sposób obniżyć koszta związane z zadłużeniem i jego miesięczne obciążenie. Kredytobiorca ponadto zyskuje duża wygodę. Raz w miesiącu spłaca jedną ratę kredytu w jednym banku, zamiast kilku rat w różnych bankach, sprawdź takie kredyty na splatka.pl/.

Jednym z lepszych kredytów konsolidacyjnych jakie obecnie oferują banki jest kredyt konsolidacyjny w Getin Banku. Oferta jest na tyle ciekawa, że oferuje konkurencyjne oprocentowanie. Kredytobiorca może zaciągnąć zobowiązanie nawet do 200 000 złotych. Getin Bank oferuje klientom okres kredytowania nawet do 9 lat. Największą zaletą jest jedna rata niższa zamiast kilku rat w różnych bankach. Kredytobiorcy mają możliwość ubiegania się o dodatkową kwotę kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania średnio wynosi 20% w skali roku. Wysokie miejsce w rankingach kredytów konsolidacyjnych zajmuje oferta bez napinki oferowana przez Bank BPH. Osoby, które korzystały już z tej oferty uznają, że jest to bank przyjazny dla klienta. Warunki kredytu konsolidacyjnego można negocjować. Bank oferuje bardzo atrakcyjne oprocentowanie, jak również daje możliwość rozłożenia spłaty zobowiązania w okresie nawet do 10 lat. Bardzo dużą zaletą oferty jest możliwość otrzymania dodatkowej gotówki jaką można przeznaczyć na dowolny cel.

Wśród ofert kredytów konsolidacyjnych na uwagę zasługuje kredyt oferowany przez Alior Bank. Ten bank cieszy się bardzo dużym zaufaniem klientów i jego oferta jest jedną z popularniejszych na rynku. Oprocentowanie kredytu można obniżyć nawet o 60% co nie w wielu bankach jest możliwe. Wybierając tą ofertę mamy możliwość nie tylko obniżenia oprocentowania, ale również wypłatę środków pieniężnych w przeciągu nawet jednego dnia. Jest to kredyt konsolidacyjny z jakiego mogą korzystać ci klienci, którzy mają dobrą historię kredytową. Oprocentowanie w Alior Banku średnio wynosi 5,9% w skali roku. Klienci mają możliwość pozyskania dodatkowych pieniędzy jakie mogą przeznaczyć na dowolny cel. maksymalna kwota zobowiązania wynosi do 200 tysięcy złotych. RRSO średnio wynosi około 8% w skali roku. W styczniu 2018 roku pierwsze miejsce zajmowała oferta Alior Banku, a dokładniej pożyczka konsolidacyjna. Na drugim miejscu znalazła się pożyczka ekspresowa w Banku Pekao.

This entry was posted in:  , and tagged: ,,,,. Please bookmark the .
:

Leave your comment below