Strona domowa > > Alior Bank i oferta kredytowa.

Alior Bank i oferta kredytowa.

Pożyczka gotówkowa w Aliro banku.

Pożyczając w Alior Banku 50 000 złotych na okres 72 miesięcy, koszt jaki poniesiemy z tytułu tego zobowiązania będzie równy 25816 złotych. Co miesiąc będziemy wpłacać do banku raty po 1053 złote każda. Kwota zobowiązania jaką możemy tutaj pożyczyć wynosi od 1000 złotych do maksymalnie 160 000 złotych, a możesz ją wybrać dzięki ekredytowymarket.pl. Okres kredytowania natomiast wynosi od 6 miesięcy do maksymalnie 120 miesięcy. Każda osoba może tak dopasować parametry zobowiązania, aby jak najłatwiej można je było spłacić na czas. Oprocentowanie zobowiązania jest zmienne i wynosi od 6% do 10% w skali roku. Wysokość prowizji jaką nalicza bank za udzielenie kredytu jest dosyć duża i wynosi od 10% do nawet 30% kwoty pożyczki. Tytułem opłaty za przygotowanie oferty zapłacimy od 0 do 15%. Kredytobiorcy decydujący się na pożyczkę gotówkową w Plus Banku nie muszą nic płacić za rachunek potrzebny do spłaty kredytu, ani też nie będą musieli zapłacić prowizji za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Zmiana harmonogramu spłat i wysłużenie okresu kredytowania również są płatne, ale opłata z tego tytułu naliczana jest indywidualnie do konkretnego kredytobiorcy. Za monit do kredytu zapłacimy około 25 złotych. To też jest ustalane indywidualnie pod konkretnego klienta.

Warunki pożyczkowe w Alior Banku.

Pożyczkę do kwoty 15000 złotych Plus Bank reklamuje jako tak zwaną pożyczkę na dowód, ale w rzeczywistości przedstawienie w banku samego dowodu osobistego nie jest wystarczające. Trzeba dołączyć do niego również oświadczenie o zarobkach. Przez bank akceptowane są różne źródła dochodu jakie może osiągać kredytobiorca. Mogą być to dochody z umowy o pracę, z umowy zlecenie i o dzieło, jak również dochody z rent, emerytur i dochody z własnego gospodarstwa rolnego. Zazwyczaj nie jest potrzebna zgoda współmałżonka, ale w niektórych przypadkach bank jej wymaga.

Wady i zalety kredytowania w Alior Banku.

Decyzja na kredyt gotówkowy oferowany przez Alior Bank może być bardzo dobrą decyzją. Jest to bank jaki bardzo chętnie przyznaje kredyty gotówkowe i jego oferty są bardzo atrakcyjne dla kredytobiorców. Jest to bank mający bardzo duże doświadczenie w przyznawaniu kredytów i pożyczek. Osoba, która zna się co nieco na kredytach ma szansę na wywalczenie dla siebie o wiele lepszych warunków kredytowych. W przypadku, kiedy zostanie nam przyznany kredyt z najlepszymi warunkami może okazać się, ze jest to najlepsza i zarazem najtańsza oferta jaka obecnie jest dostępna na rynku. Alior Bank tak jak i każdy inny bank stara się pozyskać klientów oferując im niskie oprocentowanie nominalne, czy też brak odsetek. Bardzo często, gdy coś jest bardzo tanie ma tak naprawdę wiele ukrytych kosztów i wychodzi nas o wiele drożej niż normalnie. W reklamach pożyczki gotówkowe Alior Banku maja oprocentowanie nominalne w wysokości 4,9% w skali roku. W rzeczywistości koszt jest niekiedy nawet czterokrotnie wyższy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania może wynosić nawet ponad 18% w skali roku. Należy wiedzieć o tym zobowiązaniu jeszcze jedną rzecz. Bank podaje, ze maksymalna kwota pożyczki może sięgać nawet 200 000 złotych, owszem jest taka kwota dostępna, ale jest to kwota łącznie z odsetkami, prowizją i wszelkimi innymi opłatami jakie wiążą się z przyznaniem nam kredytu. W rzeczywistości maksymalna kwota jaką można pożyczyć w Alior Banku sięga około 160 000 złotych. Taką kwotę można dostać do ręki. Jak widać oferta jest bardzo ciekawą propozycją, ale trzeba dokładnie sprawdzać jakie warunki kredytowe proponuje nam bank. Każda taka nasza niewiedza lub nieuwaga może nas słono później kosztować, kiedy zaczniemy to zobowiązanie spłacać.

This entry was posted in:  , and tagged: ,,,,,. Please bookmark the .
:

Leave your comment below